Переключиться на мобильную версию

Порошенко: Місія МВФ не відмовила Україні, вона взяла перерву

Назад к разделу Финансы
Голова наглядової ради Національного банку Петро Порошенко повідомив, що Міжнародний валютний фонд не відмовив Україні в наданні другого траншу кредиту.
Порошенко сподівається на другий транш МВФ
Порошенко сподівається на другий транш МВФ
Фото Наталі Кравчук/Корреспондент
"Насправді місія МВФ, яка поїхала з України два тижні тому. Вона не відмовила Україні, вона просто взяла перерву ", - пояснив Порошенко.
"Це зроблено для того, щоб влада в Україні нарешті припинила порожню балаканину і прийняла рішення, яке, на сьогоднішній день, відповідає меморандуму про необхідність внесення змін до держбюджету з позицією жити за коштами," - вважає він.

На запитання, чи буде курс на рівні 7,5 гривень за долар у понеділок, він відповів, що такого курсу не буде.

"На сьогоднішній день курс 7,5 невиправданий. Насправді у всій східній Європі, Росії, Польщі, в Угорщині, у Туреччині, відбулася девальвація національних валют ", - вважає Петро Порошенко.

"Цей процес був абсолютно закономірний. А все пов'язано з тим, що за останні 5 років, завдяки абсолютно порожнім обіцянкам політиків, народ привчили витрачати незароблені та споживати вироблене не власними українськими руками, не українською промисловістю і не сплачене", - підкреслив голова наглядової ради НБУ.

"Жили, споживаючи іноземне і за іноземні кредити. І коли настав час платити, ті, хто солодко співав, просто розвели руками", - пояснив Порошенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Петро Порошенко вважає, що курсова нестабільність виникає в країні лише у вихідні.

Нагадаємо, в п'ятницю, 20 лютого, прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що реальна вартість долара на даний момент має бути не більше 6-6,5 грн за долар, "а все інше - спекуляції".

Раніше, Президент заявляв, що тенденції в економіці України свідчать про те, що країна йде до стагнації.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь