Переключиться на мобильную версию

Ціни на масло в Німеччині нижче, ніж в Україні

Назад к разделу Финансы
Ціни на масло падають вже котрий місяць і зараз досягли нового "дна". В останній раз у Німеччині така ж як сьогодні ціна на масло була в 1948 році.
250-грамова упаковка масла коштує 65 центів
250-грамова упаковка масла коштує 65 центів
soups.com.ua

Молокопереробні компанії в переговорах з роздрібною торгівлею не змогли відстояти ціни на масло - ціна опуститься ще на 10 центів.

Зараз 250-грамова упаковка масла коштує 65 центів. "Споживачів, звичайно, тішать низькі ціни, однак для молочних підприємств і сільгоспвиробників такі ціни - це катастрофа", - відзначає Юрген Штребель, голова Земельного об'єднання баварського молочного господарства, показуючи розрахунки. Так, за його словами, для виробництва 250 грам масла необхідно 4,5 л молока. "З літра молока залишається 15 центів, не враховуючи витрат на переробку, упакування і транспортування", - відзначив він.

Між тим Штребель вказує на нерівномірну динаміку цін на різні продукти. Так, за зарплату за одну годину роботи в 1950 році робітник на підприємстві міг купити лише одну пачку масла, сьогодні ж - 20 пачок. "Для фермерів сьогодні вартість продуктів харчування не знаходить відображення в ціні на них. Важливість продуктів харчування для життя не змінилася, змінилася, однак, лише їх ціна", - скаржиться Штребель.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь