Переключиться на мобильную версию

Експерт: РФ немає вільних коштів, щоб давати Україні кредит

Назад к разделу Финансы
Росія немає в своєму розпорядженні вільних коштів для виділення кредиту Україні, вважає заступник генерального директора міжнародних програм центру Разумкова Валерій Чалий.

"В умовах фінансової кризи, будь-які додаткові можливості, у тому числі й фінансові надходження - це позитив", - сказав Чалий.

Він також зазначив, що "існує тільки проблема в тому, що сьогодні такі надходження я вважаю реалістичними лише від кількох установ, які можуть надавати кошти в умовах фінансової кризи - це європейські та світові фінансові установи".

"Я не думаю, що Росія має вільні кошти для того, щоб направляти їх в Україну. Це не моя оцінка, це оцінка російських експертів", - підкреслив експерт.

За його словами, якщо такого плану кредит надається, то необхідно вивчити, на яких умовах можна отримати такий кредит.

"Як правило, при наданні кредиту жодних політичних моментів немає. Але я можу спрогнозувати, якщо Росія і надала б такий кредит, то з певними умовами політичного, а не економічного характеру", - вважає Чалий.

За його словами, на сьогоднішній день питання надання Росією кредиту для України "занадто політизоване". "Жодних формальних переговорів не було, тому навряд чи цей кредит буде надано", - сказав Чалий.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь