Переключиться на мобильную версию

Страховик AIG втратив $ 60 млрд

Назад к разделу Финансы
Американська страхова компанія American International Group (AIG), яку восени минулого року врятувала від банкрутства адміністрація Джорджа Буша, готується повідомити про рекордні збитки в корпоративній історії Сполучених Штатів.

Як повідомили близькі до компанії джерела, збитки AIG за IV квартал 2008 р. повинні наблизитися до 60 млрд дол. Компанія відзвітує наступного тижня і, як очікується, відобразить у звітності багатомільярдні списання з цілого ряду активів, включаючи інвестиції, пов'язані з комерційною нерухомістю.

Як повідомляє телеканал, страховик, котрий зазнав лиха, веде переговори з урядом США про обмін частини боргових зобов'язань AIG перед державою на звичайні акції. Це рішення дозволило б AIG поліпшити балансову вартість і уникнути дефолту із ряду своїх боргових інструментів. Якщо ж AIG не вдасться укласти нову угоду з американським урядом, компанія може подати заяву про банкрутство. AIG вже звернулася за консультацією до юридичної компанії Weil, Gotshal & Manges.

У вересні 2008 р. Федеральна резервна система США надала American International Group екстрений кредит у 85 млн дол для запобігання колапсу колись найбільшої в країні страхової корпорації. Натомість уряд отримав 79,9% компанії. У листопаді 2008 р. влада США збільшила кошти для порятунку AIG до 150 млрд дол. Одночасно уряд взяв на себе значну частину своп кредитного дефолту AIG, знизивши "системний ризик" від можливого банкрутства компанії.

За підсумками III кварталу 2008 р. American International Group зафіксувала збитки в розмірі 24,5 млрд дол.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь