Переключиться на мобильную версию

Глава Ferrexpo - Жеваго може ввійти в раду директорів NWR

Назад к разделу Финансы
Рада директорів найбільшої в Центральній Європі вугільної компанії New World Resources NV (NWR, Нідерланди) пропонує ввести в свій склад у якості невиконавчого директора головного виконавчого директора і мажоритарного власника гірничорудної компанії Ferre.
Жеваго може ввійти в раду директорів NWR
Жеваго може ввійти в раду директорів NWR
Focus.in.ua

Як сказано в річному звіті NWR, оприлюдненому на Варшавській фондовій біржі у вівторок, це питання буде винесено на збори акціонерів вугільної компанії 28 квітня цього року.

Рада директорів також запропонує зборам затвердити купівлю 24,99% акцій Ferrexpo за GBP126, 6 млн у мажоритарного акціонера NWR - компанії RPG Industries SE (RPGI).

Нагадаємо, в жовтні минулого року акції компанії Костянтина Жеваго впали на 19% на LSE одразу після того, як New World Resources, заявила про придбання 25%-го пакету Ferrexpo.

Тоді ж в Ferrexpo припустили, що падіння акцій відбулося, швидше за все, тому, що хоча Рада директорів компанії NWR і проголосувала "за" покупку цього пакету акцій, трансакцію мають схвалити "незв’язані" акціонери, відповідно цю угоду ще не завершено.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь