Переключиться на мобильную версию

Огляд ринків: Dow Jones впав на рівень 1997 року

Назад к разделу Финансы
За підсумками торгів 23 лютого американські фондові знову рушили вниз. Індекс Dow Jones опустився до мінімального за останні 12 років рівня - 7114,78 пунктів.

Як повідомив Корреспондент.net начальник аналітичного відділу компанії Аврора Капітал Вадим Янковський, за підсумками торгів у понеділок індекс ПФТС виріс на 0,93% до 226,05 пунктів.

Лідерами росту, серед ліквідних паперів, виявилися акції Київенерго, додавши 176,67%, Укрсоцбанку - 3,29%, Сумського НПО імені Фрунзе - 1,67%.

У свою чергу ряд паперів втратив у вартості. Акції Укрнафти знизилися на 5,73%, Дніпроенерго - 3,57%, Єнакіївського металургійного заводу - на 3,1% і Центренерго - 1,43%. Обсяг торгів, у секції акцій, склав - 1,2 млн грн.

Зовнішній новинний фон, за словами аналітика, був помірно негативним. Американські фондові знову рушили вниз (індекс Dow Jones Industrial Average опустився до мінімального за останні 12 років рівня - 7114,78 пунктів, Nasdaq втратив 3,71%, а S & P 500 - 3,47%.), на тлі сумнівів інвесторів у здатності влади США підтримати банки критичного стану та впоратися із рецесією в економіці, яка прискорюється.

Янковський у коментарі Корреспондент.net заявив, що у інвесторів з'явилися побоювання, що уряд США може вдатися до конвертації привілейованих акцій Citigroup у звичайні, фактично почавши націоналізацію банку.

Не тішив і Європейський фондовий ринок - британський FTSE завершив день зниженням на 0,99%, французький CAC-40 - на 0,82%, німецький DAX - на 1,95%.

Реагуючи на зовнішній новинний фон найбільш ліквідні папери опинилися у мінусах. "Відзначений ріст індексу ПФТС можна вважати технічним, так як один єдиний папір (акцій Київенерго) витягнув у плюс весь індекс", - додав Янковський.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь