Переключиться на мобильную версию

Квартири в Києві трохи подешевшали

Назад к разделу Финансы
Згідно з даними інформаційно-аналітичного порталу Канзас з 16 по 23 лютого 2009 року індекс вартості вторинної житлової нерухомості Києва знизився на 9 $ / кв.м. В даний час середня вартість житла знаходиться на позначці 2 038 $ / кв.м.
Квартири в Києві трохи подешевшали
Квартири в Києві трохи подешевшали
gazeta.uaЯк повідомили Корреспондент.net в компанії, ціни на "вторинку", таким чином, за підсумками минулого тижня, знизилися в середньому на 0,4%. Однак, загальна ситуація на ринку фактично незмінна - встановилася чітка тенденція зниження цін і попиту.

"Ринок став і стоїть. Кількість операцій купівлі-продажу постійно зменшується. В даний час угоди з придбання вторинного житла носять одиничний характер, і в основному стосуються тих квартир, які, подешевшали найбільше", - відзначають експерти.

Оскільки іпотека "заморожена" і шанси на її відновлення найближчим часом дуже малі, покупці можуть розраховувати лише на власні депозитні заощадження, зазначає Канзас.

На думку експертів, недовіра до банківської системи й загальна фінансова нестабільність, стали результатом масового відтоку вкладів. Вже з сьогоднішньої вартості житла, яка знизилася, можна говорити про те, що у більшості є необхідна сума. Однак, і її не поспішають вкладати в житло, логічно очікуючи подальшого просідання цін.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь