Переключиться на мобильную версию

Південна Корея вкладе $ 3,6 млрд в іракські нафтові родовища

Назад к разделу Финансы
Південна Корея та Ірак уклали угоду про співпрацю в нафтовій сфері вартістю 3,55 млрд доларів, повідомило 24 лютого міністерство енергетики Південної Кореї.
Корея інвестує в розробку кількох родовищ у провінції Басра
Корея інвестує в розробку кількох родовищ у провінції Басра
reuters

За умовами угоди, Південна Корея отримає право розробки декількох нафтових родовищ в південній провінції Іраку Басрі в обмін на будівництво інфраструктури, йдеться в повідомленні міністерства.

Домовленість була досягнута на зустрічі корейського президента Лі Мен Бака і його іракського колеги Джалаля Талабані в Сеулі. Остаточний договір буде підписано до кінця першого півріччя.

"Ми розглядаємо нову угоду як свідчення ослаблення напруженості між Південною Кореєю і Іраком у зв'язку з участю Korea National Oil Corp у розробці курдських нафтових родовищ", - йдеться в повідомленні міністерства.

Нещодавно Korea National Oil Corp, яка належить державі, підписала з керівництвом Напівавтономної провінції Курдистан договір про інвестиції у розмірі 2,1 млрд доларів у розробку нафтових родовищ. Уряд Іраку заперечує право курдського керівництва самостійно укладати такі угоди.

Багдад вважає недійсними контракти, укладені з керівництвом Курдистану без схвалення центрального уряду.

Нагадаємо, у листопаді 2008 року китайська нафтова компанія Лучжоу підписала з іракською Північною нафтовою компанією контракт на розробку нафтового родовища Ахдаб в Іраку. Термін дії контракту - 23 роки з правом подальшої пролонгації, сума угоди склала 3 млрд доларів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь