Переключиться на мобильную версию

Глава НБУ розповів, що спричинило стрибок курсу долара

Назад к разделу Финансы
Стрибок курсу долара за останні три дні спричинили провокаційні заяви, зазначив на спеціальному засіданні за участю голів облрад в. о. голови НБУ Анатолій Шаповалов.
Шаповалов закликав не створювати із НБУ страшилку
Шаповалов закликав не створювати із НБУ страшилку
newsru.ua

"У період кризи НБУ продав $ 10 млрд для підтримки стабільності національної валюти. На жаль, ефекту немає, але в грудні 2008 року ми його мали. Тоді ринок заспокоївся. Але ми бачимо, що сьогодні за кілька днів ситуація змінилася", - пояснює Шаповалов.

При цьому він підняв питання, що відбулося за останні дні (коли курс долара підвищився).

"Відбулися дві події: одні заявили, що середньорічний курс буде 8,6 грн / дол., а другі заявили, що держава не гарантуватиме вклади в іноземній валюті. І зараз ми отримали такий результат", - сказав Шаповалов.

За його словами, заяви про зупинку співробітництва України з МВФ, "що в НБУ залишилося три копійки, а більше ми нічого не отримаємо, і долар буде 15 грн - усе це дестабілізувало ситуацію".

Шаповалов при цьому зазначив, що на сьогоднішній день у НБУ достатньо резервів, а саме 27 млрд золотовалютних запасів, і "цього достатньо, щоб вийти з кризи, але при умові, що ми будемо разом, а не створюватимемо із НБУ страшилку".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь