Переключиться на мобильную версию

Тимошенко закликає громадян повірити банкам

Назад к разделу Финансы
Український прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє про необхідність відновлення довіри населення до банківської системи України.
Тимошенко заявляє про необхідність відновлення довіри населення до банківської системи України
Тимошенко заявляє про необхідність відновлення довіри населення до банківської системи України
tymoshenko.com.ua

"Ми з кризи повинні вийти сильнішими, але це залежить від кожного з нас, починаючи від Президента і закінчуючи пересічними громадянами, які повинні, незважаючи на всі свої емоції, повірити в банківську систему і не забирати свої внески, а зберігати їх у банках" -- сказала Тимошенко.

За її словами, держава гарантує збереження банківських заощаджень. "Є гарантії та відсотки, є все, що потрібно", - додала вона.

Так, нагадує Тимошенко, відновлення довіри громадян до національної банківської системи є складним, але можливим процесом. Тимошенко вважає, що бюджет в умовах кризи краще не переглядати.

"Абсолютно правильно, що бюджет, який ми плануємо переглянути у травні, краще б його не переглядали, тому що будь-який перегляд бюджету - це скорочення, а не доповнення доходів", - сказала прем'єр.

Також прем'єр вважає, що необхідно додатково вивчити можливість підвищення ефективності використання бюджетних коштів, а також коштів, що надходять за рахунок збору місцевих податків.

"Ми прийняли рішення, що інвентаризуємо використання всіх податків і зборів на основі Міністерства фінансів і Держкомпідприємництва, Мінрегіонбудівництва і Секретаріату Кабінету міністрів. Мільярди поборів сьогодні збираються з підприємців, з громадян України, а в бюджет не йдуть, ні в спецфонд, нікуди. Так давайте їх акумулювати, і створимо на цій основі додатковий ресурс без збільшення податків, можливо, скасуємо і будь-які платежі, які сьогодні не можуть платити підприємці ", - додала вона.

На думку Тимошенко, також необхідно додатково вивчити видаткову частину державного бюджету для того, щоб більш ефективно перерозподілити бюджетні кошти.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь