Переключиться на мобильную версию

Тимошенко: курс гривні знижують свідомо, а криза скоро закінчиться

Назад к разделу Финансы
Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що курс гривні знижується свідомо з метою введення надзвичайного стану в країні.
Тимошенко: Курс свідомо на базі саботажу руйнується
Тимошенко: Курс свідомо на базі саботажу руйнується
tymoshenko.com.ua

"Уряд, на жаль, сьогодні не може впливати на Нацбанк і на співвідношення курсу гривні до долара ... Ми вважаємо, що курс свідомо на базі саботажу руйнується. І сьогодні немає жодних ні фінансових, ні економічних, ні кризових підстав, щоб був такий курс долара. Гривню сьогодні свідомо через політичні міркування руйнують, і ці люди повинні усвідомлювати, що всі імпортні товари стають вдвічі дорожчими. Безумовно, інфляція захлисне країну", - заявила прем'єр.

"Усе це робиться свідомо, щоб одні політичні сили критикували нашу роботу, а також, щоб мати можливість пробитися до введення такого унікального положення, як надзвичайний стан, що дасть можливість не проводити жодних виборів, включаючи чергові президентські", - сказала Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні міжбанк відкрився і станом на 10:12 проходить у діапазоні 9,235-9,375 гривень за долар, торги по євро - 11,8997-12,094 гривень за євро. За два торгові дні курс гривні впав на більш ніж 10%.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь