Переключиться на мобильную версию

Ринок сировини: Ціна на нафту нестабільна, а золото дешевшає

Назад к разделу Финансы
Не дивлячись на зростання ринку акцій США у вівторок (S & P 500 зріс на 4,0%, DJIA зріс на 3,3%) ціна закриття з нафти марки Crude у вівторок коливалася в районі 39-40 доларів за барель.
Ціна нафти продовжить знижуватися
Ціна нафти продовжить знижуватися
abok.ru

Таким чином, ралі акцій, яке відбулося після заяви Бернанке про відсутність необхідності націоналізації найбільших банків, не переконало гравців ринку у відновленні попиту на нафту з боку реального сектору США, навіть беручи до уваги зростання виробництва сталі в США на 4,5% у січні, заявив Олександр Шкурпат, фінансовий аналітик Astrum Investment Management.

На його думку, ціна нафти продовжить знижуватися після оголошення запасів нафти в США, які відповідно до опитування Bloomberg повинні збільшитися на 1,25 млн. барелів станом на кінець минулого тижня.

Стрибок на американському фондовому ринку, продовжив корекцію на ринку золота, ціна якого вчора знизилася до 960 доларів за унцію. Тим не менше, європейські фондові гравці продовжують демонструвати високий попит на золото, ґрунтуючись на переконанні, що світова економіка все ще далека від відновлення росту, що буде і далі формувати високий попит на золото як альтернативу акціям.

Таким чином, ціна золота повинна відновити зростання після можливого закінчення ралі на американському фондовому ринку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь