Переключиться на мобильную версию

Київська влада може знищити спортшколи - Павленко

Назад к разделу Финансы
Міністр з питань сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко вважає критичною ситуацію з фінансуванням спортивних закладів Києва. Про це Павленко заявив сьогодні, 25 лютого.
Павленко занепокоєний недофінансуванням київських спортшкіл
Павленко занепокоєний недофінансуванням київських спортшкіл
detsport.ru

"Ситуація в Києві у сфері фінансування всіх видів спорту, в принципі як і з фінансуванням інших галузей, звичайно ж, є досить критичною", - сказав міністр.

За його словами, рішення, які сьогодні приймаються у столиці, взагалі можуть знищити дитячі, юнацькі спортивні школи. "І, природно, тут наша позиція досить жорстка щодо таких дій влади Києва", - наголосив міністр.

При цьому Павленко повідомив, що неодноразово зустрічався з мером Києва Леонідом Черновецьким і сподівається, що "місто нарешті розблокує фінансування дитячих, юнацьких спортивних шкіл й інших гуртків та інших установ спортивної сфери".

Міністр запевнив, що його відомство "не допустить закриття жодної спортивної школи в Києві, включаючи і школу Ірини Дерюгіної".

Як повідомлялося, раніше член правління Національного олімпійського комітету, олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Дерюгіна повідомила про критичний стан фінансування Київської міської школи спортивної гімнастики.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь