Переключиться на мобильную версию

Тимошенко доручила виділити 100 млн. на молодіжне будівництво

Назад к разделу Финансы
Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко доручила уряду виділити 100 млн. гривень на молодіжне будівництво з коштів, передбачених на державне іпотечне кредитування.
Юлія Тимошенко: 100 мільйонів гривень витягти на молодіжне будівництво з того мільярда ...
Юлія Тимошенко: 100 мільйонів гривень витягти на молодіжне будівництво з того мільярда ...
tymoshenko.com.ua

"100 мільйонів гривень витягти на молодіжне будівництво з того мільярда, який є на іпотечне кредитування", - сказала Тимошенко сьогодні на засіданні уряду.

При цьому глава уряду доручила підготувати всі необхідні проекти документів з проблеми молодіжного будівництва на наступне засідання Кабміну, 4 березня.

Нагадаємо, що 24 лютого Тимошенко на нараді з головами облрад заявила, що Кабмін планує виділити 1 млрд. гривень на іпотечне кредитування.

При цьому прем'єр-міністр зазначила, що кредитуватися буде незавершене будівництво, готовність якого становить близько 80%. "Давати цей іпотечний кредит будемо через державні банки і тільки тим, хто буде купувати квартири", - зазначила глава уряду.

Також Тимошенко повідомила, що з будівельними компаніями вже досягнута домовленість про встановлення мінімальної вартості такого житла: "Ми домовилися з будівельниками про таку мінімальну ціну на квадратний метр житла, якої в природі в принципі не існує".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь