Переключиться на мобильную версию

Ринок знову в корекції

Назад к разделу Финансы
У середу, 25 лютого, по ситуації на 12:26, серед компаній, за цінними паперами яких пройшли угоди, зафіксовано корекційно висхідний рух, повідомляє FundMarket.
Світові ринки також перебувають у плюсі
Світові ринки також перебувають у плюсі
rbc.ua

Широкий індекс українського фондового ринку UAI-50 (FundMarket) здійнявся на 0.76%, досягши рівня в 20,25 пункту. У той же час, за розрахунками ГК "ТАСК", індекс ПФТС виріс на 1,25% - до 220,90 пункту.

Як і очікувалося, ринок показує значну корекцію після тривалого і глибокого падіння до чергових історичних мінімумів. Сприяє цьому насамперед зовнішня кон'юнктура. Світові ринки також перебувають у плюсі.

У той же час, начальник аналітичного відділу КУА ТАСК інвест Андрій Шевчишин вважає, що фундаментальних передумов для зростання немає. "Ринок відіграє вчорашнє падіння, а спекулянти відкуповують папери для закриття позицій. Спред звужується", - сказав експерт.

З усіх ліквідних паперів варто виділити тільки ВАТ Райффайзен Банк Аваль (ПФТС: BAVL), які подешевшали під час торгів на 11.11%.

У той же час, всі інші ліквіди показали позитивний результат: Дніпроенерго (ПФТС: DNEN) (10.37%), Західенерго (ПФТС: ZAEN) (9.14%), Укрнафта (ПФТС: UNAF) (4.96%) , АК Банк соціального розвитку Укрсоцбанк (ПФТС: USCB) (3.85%), ВАТ Крюківський вагонобудівний завод (ПФТС: KVBZ) (2.27%).

Незважаючи на сьогоднішній відскок, експерти Dragon Capital у своєму огляді відзначають, що перспектив росту ринку в найближчому майбутньому не видно, оскільки тиск з боку закордонних продавців залишається сильним. Аналітики відзначили зростання спекулятивного інтересу покупців до акцій Родовід Банку у зв'язку із прийдешнім введенням у банку тимчасової адміністрації.

Нагадаємо, що американські ринки вчора закрилися зі значним приростом, оскільки акції фінансового та банківського сектора різко позитивно відреагували на заяви глави ФРС Бена Бернанке. За його словами, рецесія може завершиться вже в цьому році, а відновлення почнеться в наступному, що стане результатом прикладених зусиль уряду. Піднесення не було навіть затьмарене і негативними статистичними даними, які показали чергові історичні мінімуми.

Dow Jones Industrial Average піднявся на 236,16 пункту, або на 3,3%, до 7350,94 пункту.

S & P 500 закрився ростом на 29,81 пункту, або на 4%, на позначці 773,14 пункту.

Nasdaq Composite зміцнився на 54,11 пункту, або на 3,9%, і закрився на позначці 1441,83

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь