Переключиться на мобильную версию

Ринок сировини: Нафта зростає, золото продовжує зниження

Назад к разделу Финансы
Відповідно до звіту американського уряду про стан запасів бензину та сирої нафти в США на кінець минулого тижня, запаси бензину скоротилися на 3,3 млн. барелів, тоді як запаси сирої нафти виросли на 0,7 млн. барелів.

Це призвело до зростання цін на нафту марки Crude до максимального за останній місяць значення. Сьогоднішні торги із нафти почалися у діапазоні 42-43 дол. за барель, про це повідомив Олександр Шкурпат, фінансовий аналітик Astrum Investment Management.

Скорочення запасів пального в США минулого тижня було спровоковане підвищенням попиту при мінімальному з жовтня минулого року завантаженні нафтопереробних заводів у зв'язку з плановими ремонтними роботами. Вже на початку березня, після завершення ремонтних робіт, нафтопереробники повинні наростити обсяги виробництва бензину, після чого повинна наступити знижувальна корекція цін на нафту.

Золото як "безпечний" актив тимчасово втрачає свою привабливість на очікуваннях відновлення зростання на ринках акцій. Так, вже сьогодні золото торгується у діапазоні 950-960 дол за унцію.

Основним мотивом зниження цін на золото стали позитивні сигнали американського фондового ринку від Барака Обами і Бена Бернанке про наміри зробити активні кроки для розв'язання кризи в банківському секторі країни, які не передбачають націоналізацію найбільших банків.

На тлі того, що котирування акцій американських банків знизилися учора, незважаючи на позитивний новинний фон, ми вважаємо, що ще рано говорити про відновлення сталого зростання на ринках акцій. Таким чином, ми очікуємо відновлення зростання цін на золото.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь