Переключиться на мобильную версию

Порошенко: соцвиплати не зміняться, а S & P прирівняв Україну до Пакистану

Назад к разделу Финансы
Петро Порошенко заявив, що він виступає за якнайшвидше внесення змін до держбюджету при збереженні нинішнього рівня соціальних виплат.
Порошенко вважає необ'єктивним пониження рейтингу України
Порошенко вважає необ'єктивним пониження рейтингу України
pinchukfund.org

Про це він заявив сьогодні на форумі Україна - ЄС.

На його думку, в умовах кризи необхідно скоротити витрати держбюджету, перш за все на інфраструктурні проекти, а також на оборону. "Разом з тим у бюджеті достатньо ресурсів для забезпечення соціальних виплат і спокою в державі", - сказав Порошенко. За його словами, зниження соціальних виплат на тлі економічної ситуації може призвести до соціального вибуху в Україні.

Порошенко підкреслив, що для якнайшвидшого виходу України з кризи необхідно, перш за все, забезпечити узгоджені та ефективні дії всіх гілок української влади.

Він також зазначив, що для досягнення згоди в українській владі не потрібно проводити позачергові вибори, парламентські чи президентські.

Також він вважає необ'єктивним вчорашнє пониження рейтингу України агентством Standard & Poor's. За його словами, в результаті фінансово-економічної кризи Україна сьогодні має ті ж проблеми, що і більшість країн Східної Європи.

"Водночас, такий рейтинг, як Україна, сьогодні має тільки Пакистан. Для порівняння: Пакистан не має на сьогодні діючого уряду і територіальної цілісності, а золотовалютних запасів у цій країні достатньо для забезпечення імпорту на 30 днів. І Україні визначено такий же рейтинг, як і цій країні. Це вказує на необхідність перегляду політики рейтингових агентств у бік більшої прозорості та об'єктивності критеріїв оцінки ризиків ", - підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, 25 лютого рейтингове агентство S & P знизило довгостроковий кредитний рейтинг України з B до CCC +. Прогноз за рейтингом - "негативний".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь