Переключиться на мобильную версию

ДПАУ: Незаконною конвертацією займаються понад 50 українських банківських установ

Назад к разделу Финансы
Незаконною конвертацією коштів займаються понад 50 українських банківських установ.
ДПАУ готова сприяти Нацбанку України в питанні контролю за валютними операціями
ДПАУ готова сприяти Нацбанку України в питанні контролю за валютними операціями
іmg.utro.ua

Про це повідомила прес-служба Державної податкової адміністрації України (ДПАУ).

Як вказується в прес-релізі податкової адміністрації,  встановлено понад 50 банків і їхніх філій, які були задіяні в незаконній конвертації коштів. Загалом, валютні кошти перераховувалися на рахунки деяких банків Латвії, Литви, Кіпру та Киргизстану.

Відповідно до прес-релізу, на базі банківських установ створені найбільш потужні постійно діючі канали з виведення валютних коштів сумнівного походження за межі України.

За даними ДПАУ, в 2008 році за схемами пов'язаними з розрахунками за імпорт продукції без ввозу з-за кордону перераховано $2,7 млрд. За схемами повернення портфельних і прямих інвестицій торік перераховано $4,6 млрд, тоді як купівля валюти для формування відкритої валютної позиції - $9,8 млрд (з них $7,5 млрд - в IV кварталі 2008 року).

Загалом, відповідно до прес-релізу, протягом минулого року для незаконного виведення за кордон і для проведення спекулятивних операцій на валютному ринку було придбано майже $17,5 млрд.

Окрім того, за даними податкової, в 2008 році викрито 100 "конвертаційних" центрів (у січні-лютому-2009 - вісім) і припинена діяльність 520 фіктивних суб'єктів господарювання: загальний обіг незаконно конвертованих коштів торік становить понад 5 млрд грн.

Відповідно до прес-релізу, ДПАУ готова сприяти Нацбанку України в питанні контролю за валютними операціями.

 

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь