Переключиться на мобильную версию

В Японії обсяг промвиробництва знизився на 10%

Назад к разделу Финансы
Об'єм промислового виробництва в Японії в січні 2009 року із урахуванням сезонних коливань знизився в порівнянні з груднем на 10%.
Обсяг промислового виробництва Японії скоротився на 30,8%
Обсяг промислового виробництва Японії скоротився на 30,8%
lenta.ru

У річному численні обсяг промислового виробництва скоротився на 30,8%. Таку інформацію розповсюдило сьогодні Міністерство економіки, торгівлі і промисловості Японії.

Обсяг роздрібних продажів в Японії в січні 2009 р. знизився на 2,4% порівняно з січнем 2008 року. Зниження показника спостерігається вже п'ятий місяць поспіль.

Як зазначають експерти, однією із основних причин негативного руху індексу є падіння попиту у зв'язку з економічною кризою. Аналітики очікували подальшого зниження цього показника на тлі скорочення виробництва та експорту.

Споживчі ціни в Японії в січні 2009 р. в річному численні не змінилися. При цьому в порівнянні із попереднім місяцем інфляція скоротилася на 0,6%.

Базові споживчі ціни в Японії (в розрахунок яких не входить вартість продуктів харчування) знизилися в січні на 0,2%. У порівнянні ж з попереднім місяцем базові споживчі ціни знизилися на 0,8%.

Нагадаємо, згідно із середньою оцінкою аналітиків, японський ВВП в жовтні-грудні 2008 року впав на 11,7% у річному вимірі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь