Переключиться на мобильную версию

252 американські банки під загрозою банкрутства

Назад к разделу Финансы
У США число банків, які можуть збанкрутувати на хвилі світової фінансової кризи досягло 252 за підсумками четвертого кварталу 2008 року, збільшившись за три місяці на 81 банк, повідомила Федеральна корпорація зі страхування депозитів (FDIC).

Проблемними вважаються ті банки, над якими нависла загроза припинення їхньої діяльності за фінансовими показниками. За статистикою регулятора, близько 13% фінансових установ зі списку FDIC припиняють свою роботу.

Активи проблемних банків США на кінець року збільшилися до 159 мільярдів доларів з 116 мільярдів доларів на кінець вересня 2008 року.

"Без сумніву, це один із найскладніших періодів, з яким FDIC доводилося стикатися у своїй 75-річній історії", - заявила в зв'язку з цим голова корпорації Шейла Бейр.

Всього в США мають банківські ліцензії 8,3 тисячі фінансових установ. Їхні сукупні чисті збитки в четвертому кварталі 2008 року склали 26,2 мільярда доларів, що стало рекордною величиною за останні 25 років.

Як повідомлялося раніше, один з найбільших банків США, Bank of America, заявив, що не потребує допомоги держави, відмовившись від фінансової допомоги ФРС.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь