Переключиться на мобильную версию

Енергоатом і російська ТВЕЛ домовилися про постачання ядерного палива

Назад к разделу Финансы
Національна атомна енергогенеруюча компанія Енергоатом та російська корпорація ТВЕЛ підписали контракти про доставку ядерного палива на українські атомні електростанції України у 2009 рік. Про це йдеться у спільному повідомленні компаній. Передбачається.
Існує домовленість про постачання ядерного палива
Існує домовленість про постачання ядерного палива
newsru.ua

Найближчим часом Енергоатом та ТВЕЛ мають намір підписати довгостроковий договір по доставку ядерного палива для українських АЕС після 2010 року.

"Сторони також обговорили деякі питання будівництва на українській території спільного підприємства з виробництва паливних зборок по російській технології, умови створення якого тісно взаємопов'язані з параметрами довгострокового договору", - йдеться у повідомленні.

Цінові параметри не повідомляються.

Термін дії існуючого контракту Енергоатому та ТВЕЛ закінчується у 2010 році.

Наприкінці 2007 року Енергоатом і ТВЕЛ підписали контрактні документи, що регламентують вартість та обсяги доставок ядерного палива на АЕС України у 2008 році.

Згідно із новими домовленостями, ціна ядерного палива для України підвищилася у 2008 році на 20% порівняно із 2007.

ТВЕЛ є монопольним постачальником ядерного палива для 4 українських АЕС.

Нагадаємо, у вересні 2008 року НАЕК Енергоатом підписало контракт на доставку у 2009 році 42 тепловиділяючих збірок (ТВЗ) із американською компанією Westinghouse. Паливо Westinghouse у 2009 році має забезпечити роботу третього реактора Південно-Української АЕС.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь