Переключиться на мобильную версию

Банкіри закликали НБУ знизити вимоги для участі в аукціонах

Назад к разделу Финансы
Асоціація Український кредитно-банківський союз закликає Нацбанк знизити мінімальний обсяг заявок для участі у валютних аукціонах з 1 млн доларів до 0,1 млн доларів.

Про це говориться у повідомленні УКБС.

"УКБС сподівається, що всі без винятку банківські установи будуть мати можливість приймати участь у цих аукціонах. Для цього НБУ слід знизити мінімальну заявку хоча б до 100 тис. доларів", - говориться у повідомленні.

УКБС наголошує, що нинішній високий поріг участі у валютних аукціонах робить їх недоступними для середніх і невеликих банків.

"А це створює додаткові труднощі для клієнтів цих банків в обслуговуванні їхньої кредитної заборгованості в інвалюті", - йдеться у повідомленні.

Асоціація вважає, що доступ всіх українських банків до участі в аукціонах буде сприяти зменшенню розриву між готівковим і безготівковим курсами, а також знизить попит населення на готівкову інвалюту, що, у свою чергу, допоможе стабілізувати курс гривні.

Як повідомлялося, 27 лютого НБУ провів перший аукціон із продажу доларів для погашення позичальниками валютних кредитів. У ході аукціону 27 лютого 12 комерційних банків купили у НБУ 34,53 млн доларів за курсом 7,80 гривень за долар.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь