Переключиться на мобильную версию

Кабмін може ініціювати перегляд підсумків приватизації - Тимошенко

Назад к разделу Финансы
Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко ініціює перегляд підсумків приватизації у разі, якщо власники приватизованих підприємств не виконають інвестиційні зобов'язання.
"Чиновники повинні в першу чергу думати про людей" - Тимошенко
"Чиновники повинні в першу чергу думати про людей" - Тимошенко
tymoshenko.com.ua

Про це вона сказала, відкриваючи нараду з врегулювання заборгованості по зарплатах на держпідприємствах.

"Якщо приватизовані підприємства, на яких так звані "ефективні" приватні власники обіцяли реконструкцію, модернізацію, освоєння світових ринків і цього не зробили, нам треба думати, якщо вони на вулицю викидають людей і не платять заробітні плати, що держава повинна повертати ці підприємства в свою систему управління", - заявила вона.

Тимошенко наголосила, що в умовах кризи власники підприємств, а також державні чиновники повинні в першу чергу думати про людей, а не про власне матеріальне благополуччя.

Раніше голова Верховної Ради Володимир Литвин також виступив за перегляд підсумків приватизації у разі, якщо власники приватизованих підприємств не виконують інвестиційні зобов'язання.

У листопаді 2008 року Фонд державного майна заявив, що допускає відстрочку виконання інвестиційних зобов'язань для власників металургійних підприємств.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь