Переключиться на мобильную версию

Ющенко сподівається, що вже завтра Україна направить листа в МВФ

Назад к разделу Финансы
Президент України Віктор Ющенко сподівається, що вже завтра Україна направить в Міжнародний валютний фонд листа про наміри щодо подальшої співпраці.
Президент готовий надіслати листа до МВФ
Президент готовий надіслати листа до МВФ
Фото Михайла Марківа

Про це сказала прес-секретар Президента Ірина Ваннікова сьогодні на брифінгу.

Вона нагадала, що за попередніми домовленостями, сьогодні відбудеться чергова зустріч з прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко, Головою Верховної Ради України Володимиром Литвином, головою Національного банку України Володимиром Стельмахом.

За словами Ваннікової, на цьому засіданні учасники продовжать обговорення єдиної української позиції на переговорах з МВФ.
"Президент України сподівається, що ті невеликі розбіжності, які залишилися після обговорення в п'ятницю, будуть узгоджені, і вже у вівторок лист про наміри української сторони буде направлено до Вашингтона", - сказала Ваннікова.

Вона зазначила, що сьогодні на зустрічі будуть також обговорюватися підсумки роботи робочої групи, яка працювала над проектом спільного листа керівництва України в МВФ.

"Документ, який повинен демонструвати спільну політичну волю всіх гілок влади, реальний план дій із забезпечення реалізації конкретних економічних питань", - сказала вона.

За її словами, Президент неодноразово наголошував, що налаштований якомога швидше підписати листа до МВФ.

Нагадаємо, 27 лютого Президент України, прем'єр-міністр і Голова ВР домовилися до понеділка, 2 березня, підготувати спільний лист у МВФ. У відповідності з домовленістю, спільний документ, який сформує єдину політичну волю і конкретні кроки з подолання економічної кризи, має вже сьогодні, 2 березня, бути погоджено і парафовано.

Водночас сьогодні, 2 березня, Голова ВР Володимир Литвин заявив, що може підписати звернення до МВФ щодо співпраці тільки після рішення українського парламенту.

У МВФ напередодні повідомили, що готові надати другий транш 16-мільярдного кредиту, навіть при більшому дефіциті держбюджету. Але Україна повинна отримати додаткове фінансування для його покриття, наприклад, від Світового банку.

Також сьогодні в МВФ заявили, що місія фонду готова відновити роботу в Україні після надсилання українською владою листа про подальшу співпрацю з фондом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь