Переключиться на мобильную версию

Україна залучить інвестиції Катару на розвиток економіки

Назад к разделу Финансы
Україна виступає за залучення інвестицій Катару для розвитку української економіки. Про це повідомив на брифінгу керівник прес-служби Міністерства закордонних справ Василь Кирилич.
5 березня в Катарі пройдуть консультації між двома країнами
5 березня в Катарі пройдуть консультації між двома країнами
travelcs.ru

За його словами, 5 березня в Катарі пройдуть політичні консультації між двома країнами на рівні заступників міністрів закордонних справ, у ході яких сторони мають намір обговорити залучення інвестиційного потенціалу Катару.

"Крім того, це ще один крок МЗС до пошуку шляхів залучення міжнародних ресурсів для подолання фінансово-економічної кризи", - сказав Кирилич.

Також прес-секретар повідомив, що в рамках візиту сторони обговорять також питання налагодження співробітництва в сфері освіти, а саме здійснення студентських обмінів між країнами.

Нагадаємо, в лютому Україна звернулася до більш ніж 14 країн з проханням про надання їй кредиту для боротьби з фінансово-економічною кризою.

Як повідомлялося, 9 лютого в Мінфіні Росії підтвердили, що Україна просила у РФ кредит в 5 млрд доларів, але офіційного звернення поки що не надходило.

11 лютого, представник Держдепартаменту США Роберт Вуд заявив, що Сполучені Штати готові надати матеріальну допомогу Україні у зв'язку з економічною кризою.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь