Переключиться на мобильную версию

IATA: Авіакомпанії у минулому році отримали $ 8 млрд збитку

Назад к разделу Финансы
Загальний збиток авіакомпаній світу за підсумками 2008 року склав $ 8 млрд, говориться у повідомленні Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA).

Цей результат виявився набагато гірше прогнозу асоціації, який становив $ 5 млрд, оскільки кінець року був відзначений різким спадом для галузі. Так, у четвертому кварталі збиток авіаперевізників дорівнював $ 4 млрд, оскільки погіршення ситуації у світовій економіці викликало скорочення пасажиропотоку та обсягів вантажоперевезень. Крім того, авіакомпанії втратили гроші через хеджування вартості нафти після того, як у кінці року вона впала з рекордних відміток першого півріччя.

За даними IATA, у січні пасажирські перевезення знизилися на 5,6% у порівнянні з аналогічним місяцем минулого року після скорочення на 4,6% у грудні. Обсяги вантажоперевезень впали на 23% у перший місяць року.

Як повідомляє IATA, організація очікує у 2009 році зменшення виручки авіакомпаній на $ 35 млрд - до $ 500 млрд, при цьому збиток оцінюється на рівні $ 2,5 млрд.

Раніше повідомлялося, що деякі компанії йдуть на незвичайні кроки щоб покрити свої збитки. Наприклад, Ryanair зробив платним туалет на борту літака.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь