Переключиться на мобильную версию

Ринок сировини: Ціни на нафту знову впали

Назад к разделу Финансы
Обвал котирувань акцій на світових фондових майданчиках привів до зниження ціни нафти в понеділок більш ніж на 4 долари за барель.
Нафта знову падає
Нафта знову падає
abok.ru

"Ми вважаємо, що ціна нафти продовжить зниження і сьогодні, торгуючись у діапазоні 39,5 - 40,5 доларів за барель нафти марки Crude", - повідомляє фінансовий аналітик Astrum Investment Management Олександр Шкурпат.

Експерт зазначає, що в минулому місяці було зафіксовано підвищення кореляції між ціною на нафту та енергетичними ринками, що робить індекс DJIA досить надійним індикатором руху цін на нафту.

"Отже, ймовірне подальше зниження американського фондового індексу повинне спричинити продовження падіння цін на нафту. Крім того, суперечливі повідомлення від країн-учасниць ОПЕК зменшують імовірність подальшого скорочення виробництва нафти з другої половини березня. Це може призвести до зниження ціни на нафту марки Crude до рівня 35 доларів за барель до кінця березня ", - прогнозує Шкурпат.

Ціна золота, знизившись вчора до відмітки у 922 долари за унцію, до закриття торгів виросла вчора до рівня 942 доларів за унцію.

За словами аналітика, зростання цін на золото спровокувало падіння світових фондових індексів на очікуваннях поглиблення рецесії.

"Учора ми спостерігали зростання попиту на золото з боку азіатських інвесторів. Однак, серйозний опір росту цін на золото продовжує надавати попит на долар як альтернативний інструмент збереження вартості", - повідомив він.

Крім того, зростання обороту брухту золота витісняє промисловий попит на біржове золото, підкреслює експерт. Так, імпорт золота до Індії, яка є найбільшим світовим споживачем, знижується вже четвертий місяць підряд і впав практично до нуля у лютому.

"Ми вважаємо, що зростання цін на золото буде досить обмеженим у березні і швидше за все не перевищить позначку в 950 доларів за унцію до кінця місяця", - говорить Олександр Шкурпат.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь