Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Roshen судиться з супермаркетом

Назад к разделу Финансы
Roshen через суд намагається стягнути з торгової мережі О`кей 250 тисяч гривень боргу за поставлену продукцію, пише газета Дело.
Roshen судиться з О`кей
Roshen судиться з О`кей
vr.com.ua

За інформацією видання, Київська кондитерська фабрика ім. Карла Маркса, що входить у кондитерську корпорацію Roshen, подала в суд на мережу супермаркетів О'кей. Кондитери вимагають стягнути з торговельної мережі 250 тисяч гривень, які ті не заплатили виробнику за вже поставлену продукцію.

Як повідомив президент корпорації Roshen В'ячеслав Москалевський, компанії намагалися домовитися мирно, однак О'кей не йшов на поступки. "У підсумку ще в жовтні ми припинили поставки своєї продукції в супермаркети", - пояснив Москалевський. За його словами, для Roshen це не настільки важлива цифра, але цей судовий процес повинен стати прикладом для інших торговельних компаній, зазначає Дело.

"Заборгованісті перед корпорацією Roshen існують також у цілого ряду торгових мереж. Але нам же потрібно з когось почати. О'кей ж є аутсайдером серед супермаркетів України, з якими співпрацює наша компанія", - пояснює президент Roshen. Як зазначає директор RetailStudio Михайло Грищенко, якщо Roshen довела справу до суду, то домовитися з О'кей було неможливо. "У нинішній економічній ситуації сваритися партнерам по бізнесу невигідно. Якщо Roshen пішли до суду, то вони сподіваються на перемогу в цьому процесі", - пояснює Грищенко.

Як повідомляє газета, рішення суду очікується вже цього тижня. У Roshen визнають, що отримати гроші - це не самоціль. "Хоч зеленим горошком, хоч шампунем, але свої гроші ми повернемо. Я впевнений, що цю справа ми виграємо", - говорить Москалевський і додає, що більше з О'кей кондитерська компанія співпрацювати не буде.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь