Переключиться на мобильную версию

Заявки на участь у валютному аукціоні НБУ подали 50 банків

Назад к разделу Финансы
Участь у сьогоднішньому цільовому валютному аукціоні Національного банку України беруть 50 банків, повідомив директор департаменту зовнішньоекономічних відносин НБУ Сергій Круглик.
Банки подали заявки на суму понад 60 млн доларів
Банки подали заявки на суму понад 60 млн доларів
vz.ru
 Як повідомлялося, НБУ вирішив провести додатковий валютний аукціон 4 березня для підтримки позичальників фізичних осіб та малого бізнесу: мова йде про забезпечення валютою фізосіб, які мають кредитні зобов'язання перед банками з терміном погашення до 10 березня. При цьому Нацбанк 4 березня знизив розмір мінімальної заявки до 0,2 млн доларів з 1 млн доларів на попередньому аукціоні.

Раніше НБУ заборонив банкам стягувати комісії або підвищувати курс при перепродажі позичальникам валюти, купленої на цільових аукціонах центрального банку: банки повинні забезпечити продаж відповідної валюти за курсом, який не може перевищувати курс аукціону плюс 0,2% від суми покупки, що становить збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.

Участь у першому цільовому валютному аукціоні НБУ (27 лютого), направленому на підтримку позичальників, взяли участь 12 банків: на аукціоні було продано 34,5 млн доларів за курсом 7,8 гривні за долар.

Як повідомлялося в понеділок, банкіри закликали НБУ знизити вимоги для участі в аукціонах.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь