Переключиться на мобильную версию

Експерти пророкують зростання світової економіки в 2011 році

Назад к разделу Финансы
Загальний спад у світовій економіці швидше всього завершиться до кінця 2010 року, вважають 85% провідних фінансових аналітиків, опитаних інвесткомпанією Charles Schwab. П’ятнадцять відсотків вважають, що економічні катаклізми триватимуть ще довше, говорит.

"Ринок песимістично сприйняв антикризовий план Барака Обами. Доля банків залишається покритою пітьмою", - зазначається у документі. На фондовому ринку апатія пануватиме довше, ніж у реальному секторі економіки, говориться у звіті.

Більшість опитаних експертів вважають, що інвестиційні портфелі їхніх клієнтів повернуться до вартості на момент кризи інвестиційного банку Lehman Brothers у вересні 2008 року не раніше грудня 2011 року.

Близько 18% аналітиків розраховують, що портфелі наберуть вартість до грудня 2010 року, і лише 4% сподіваються, що Уолл-стріт відіграється вже до грудня 2009 року. Опитані фінансові аналітики управляють активами на суму 300 мільярдів доларів.

Нагадаємо, що Президент США Барак Обама підписав у вівторок, 17 лютого, у Денвері (штат Колорадо) прийнятий конгресом США антикризовий план на 787 мільярдів доларів. Він передбачає також стимулювання банківської та інвестиційної діяльності у країні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь