Переключиться на мобильную версию

Нацбанк висуне нові вимоги до колекторів

Назад к разделу Финансы
Нацбанк вводить додаткові критерії допуску колекторських компаній до роботи з банками.
Нацбанк висуне нові вимоги до колекторів
Нацбанк висуне нові вимоги до колекторів
static.24.ua

Про це повідомив сьогодні на нараді в Кабміні директор Дирекції банківського регулювання та нагляду Василь Пасічник. За його словами, відповідну постанову НБУ планується зареєструвати сьогодні в Міністерстві юстиції.

Пасічник також повідомив, що Нацбанк дозволив банкам переводити своїх позичальників у більш високий клас у випадку, якщо вони щомісяця платять певні суми за своїми зобов'язаннями.

"Це дозволить банкам вивільнити додаткові резерви", - сказав він. Пасічник нагадав, що раніше НБУ дозволив комерційним банкам не переводити своїх клієнтів у більш низький клас за взятими кредитами. "Але ми побачили, що це не працює", - додав він.

Як повідомлялося, 2 березня Міністерство юстиції, Національний банк і представники колекторських компаній домовилися створити робочу групу для розробки проектів законодавчо-правових актів для регулювання діяльності колекторів.

Раніше Віктор Ющенко заявив, що вважає незаконною діяльність колекторських компаній, і доручив главам відомств протистояти їхній діяльності.

Нагадаємо, за даними колекторських фірм, сума кредитів, виданих у даний момент громадянам України становить 260 млрд грн.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь