Переключиться на мобильную версию

ПФТС: Ринок застиг на місці

Назад к разделу Финансы
У четвер, 5 березня, по ситуації на 13:30, серед компаній, за цінними паперами яких пройшли угоди, зафіксовано різноспрямований рух, повідомляє FundMarket.
ПФТС: Ринок застиг на місці
ПФТС: Ринок застиг на місці
reuters

 

Широкий індекс українського фондового ринку UAI-50 (FundMarket) упав на 0.13%, досягши рівня в 19,32 пункту. У той же час, за розрахунками ГК ТАСК, індекс ПФТС піднявся на 0,14% - до 201,13 пункту.
За тими нечисленними угодами, що пройшли на платформі, можна в черговий раз переконатися в тому, що ринок живе впевненими сигналами - до покупок або до продажу, в залежності від новин. Млявий інформаційний фон, відсутність чітких орієнтирів, як позитивних, так і негативних, не дозволяє учасникам вчинити активні дії.

Але тенденція до падіння зараз більш сильна. Переломити тривалий тренд за рахунок внутрішніх резервів найближчим часом видається неможливим. Сьогоднішні засідання Центробанків Єврозони та Англії, ймовірно, дадуть певний імпульс ринку, однак навряд чи він буде потужним і тривалим.

У той же час, аналітики ГК ТАСК відзначають і те, що, як і в попередні дні, низька гривнева ліквідність є стримуючим фактором для гри на підвищення.

Аналогічної думки дотримуються й експерти компанії Dragon Capital, які сумніваються в тому, що купівельна активність збережеться на ринку сьогодні, оскільки загострення політичної напруженості охолоджує ентузіазм його учасників.

А до середини дня розстановка сил така. Серед таких, які упали в ціні слід виділити акції підприємств АвтоКрАЗ (ПФТС: KRAZ) (-3.13%), Укрнафта (ПФТС: UNAF) (-1.89%), ВАТ Алчевський металургійний комбінат (ПФТС: ALMK) (-5.42%).

Піднятися вдалося цінним паперам наступних структур: АК Банк соціального розвитку Укрсоцбанк (ПФТС: USCB) (2.47%), Дніпроенерго (ПФТС: DNEN) (2.70%).

Варто відзначити і той факт, що вчорашня новина про нове замовлення у ВАТ Сумське машинобудівне НВО ім. Фрунзе (ПФТС: SMASH) підняло його акції на 4.58%. Вартість замовлення становить понад 30 млн дол

У той же час, на ринку Євробондів спостерігається попит на короткі папери українських емітентів, що торгуються трохи вище вчорашнього рівня, відзначає в своєму огляді трейдер ІК Phoenix Capital Іван Хоменко. За його словами, ціни на більш довгі папери залишаються без змін. П'ятирічний спред по суверенних паперах знаходиться на рівні 3740 базових пунктів.

А за словами аналітиків компанії Dragon Capital обшук СБУ в офісі Нафтогазу зі спробою вилучити оригінали контрактів з Газпромом не пройшли повз - довгострокові суверенні єврооблігації і папери Нафтогазу України знизили свою вартість.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь