Переключиться на мобильную версию

Путін розповів, що буде, якщо Україна не заплатить за газ до 7 березня

Назад к разделу Финансы
Сьогодні, 5 березня, прем'єр-міністр Володимир Путін заявив, що, якщо 7 березня Україна не оплатить поставки російського газу, це може призвести до зупинки поставок блакитного палива.

"Якщо в результаті проведених силових акцій і арешту низки посадових осіб цю оплату не буде зроблено, то це призведе до зупинки наших поставок енергоносіїв як для споживачів у самій Україні, можливо, і для наших споживачів у Європі", - сказав В. Путін.

Крім того, прем'єр-міністр РФ виразив крайню стурбованість подіями навколо НАК Нафтогаз України "

"У зв'язку з цією інформацією про дії українських силових структур відносно компанії НАК і Нафтогаз України та посадових осіб, включаючи намір, як ми чули, заарештувати газ на території України, ми не можемо не висловити крайню стурбованість", - заявив Путін.

Крім того, на засіданні Путін попросив віце-прем'єра РФ Ігоря Сечіна розповісти про події навколо НАК Нафтогаз України, "маючи на увазі чутливість всіх питань, пов'язаних з постачанням" російських енергоносіїв.

Раніше повідомлялося, що НАК Нафтогаз України планує розрахуватися з російським Газпромом за поставлений у лютому природний газ до 6 березня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь