Переключиться на мобильную версию

Виробництво авто в Європі скоротиться на 25% - виробники

Назад к разделу Финансы
Виробництво автомобілів у Європі в 2009 році, ймовірно, скоротиться на 25%, продажі впадуть на 20% на тлі економічного спаду, прогнозує Європейська асоціація виробників автомобілів (ACEA), закликаючи влади ЄС розширити підтримку автопрому.
"Ми очікуємо продовження спаду, - заявив президент ACEA і гендиректор Renault SA Карлос Гон. - Ми ще не досягли кінця тунелю".
За підсумками 2008 року виробництво автомобілів в Європі скоротилося на 7,2%, продажу - на 7,8%.

Тривала і глибока рецесія може призвести до того, що європейські автовиробники зіштовхнуться з тими проблемами, що й автопром США, на порятунок яких потрібно не один десяток мільярдів доларів, стверджує Гон.

"Ми б хотіли, щоб Європа зайняла більш активну позицію, - додав він. - Ми б хотіли побачити нові європейські ініціативи".

Як повідомлялося, в кінці лютого зупинено найбільший у Східній Європі автозавод Volkswagen, який знаходиться в Братиславі. Про зупинку конвеєр на сім тижнів, починаючи з березня, заявив британський виробник люксових автомобілів Bentley. Крім того, компанія Daimler скоротила робочий тиждень на найбільшому заводі під Штутгартом.

Водночас, продажу авто в США впали на 41%. А обсяги продажу іноземних автомобілів в Україні скоротилися на 80%.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь