Переключиться на мобильную версию

RosUkrEnergo подасть ще один позов проти Нафтогазу

Назад к разделу Финансы
RosUkrEnergo звернеться до Європейського суду з питання передачі НАК Нафтогаз України 11,5 млрд куб. м газу з українських підземних сховищ газу.
RosUkrEnergo подасть ще один позов проти Нафтогазу
RosUkrEnergo подасть ще один позов проти Нафтогазу
mignews.com.ua

Про це заявив сьогодні в інтерв'ю телеканалу Інтер виконавчий директор RUE Дмитро Глебко.

Попередні позови подали ще до того, як Нафтогаз розмитнив частину газу RUE.

У RosUkrEnergo стверджують, що Нафтогаз не давав можливості виконувати контрактні зобов'язання перед Європою, чим "завдав компанії збитки". Також представники RUE говорять про загальний борг Нафтогазу перед компанією у 600 мільйонів доларів, пише Українська правда.

Тим часом представник RosUkrEnerg назвав дії Нафтогазу з розмитнення газу "злочином проти власності" і повідомив, що компанія звернеться з цього приводу в європейський суд за захистом своїх прав.

У свою чергу перший заступник голови СБУ Валерій Хорошковський зазначив, що Служба безпеки порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 (привласнення) Кримінального кодексу. За його словами, присвоєння газу легалізувала митниця. "Ми хочемо відновити законність, встановити власність газу", - сказав він.

За словами Хорошковського, бійці спецпідрозділу Альфа, які увірвалися в будинок НАК Нафтогаз України, повинні були лише забезпечити роботу слідчих. "Якщо б не неадекватна поведінка народних депутатів, то ніяких би проблем не було", - сказав він і додав, що мова йде не про газ, а про корупцію вищих ешелонів влади.

Хорошковський додав, що зараз Шевченківський районний суд Києва призупинив слідчі дії, і після того, як буде прийнято рішення по суті, СБУ вирішить чи оскаржувати це рішення.

За інформацією першого заступника голови СБУ, зазначена стаття Кримінального кодексу передбачає до 12 років позбавлення волі.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь