Переключиться на мобильную версию

У 2009 році за межею бідності можуть опинитися 46 мільйонів осіб - Світовий Банк

Назад к разделу Финансы
Економічна криза може залишити в 2009 році за межею бідності 46 мільйонів осіб по всьому світу.
Жертв кризи стає усе більше...
Жертв кризи стає усе більше...
АР

Такі дані нової доповіді Світового банку, про яку пише газета The Washington Post.

Основними причинами, що ведуть до бідності населення, фахівці банку називають скорочення робочих місць і зниження зарплат. Крім того, експерти говорять про зниження обсягів приватних інвестицій в ринки, що розвиваються. У порівнянні з 2007 роком вони впали на 17%.

Як зазначається в доповіді, "падіння попиту на Заході є найсерйознішим у світовій торгівлі за останні 80 років, а це веде в свою чергу і до зниження обсягів торгівлі у найбідніших країнах".

Водночас, експерти наголошують, що 94 із 116 країн, що розвиваються, вже зазнають уповільнення темпів економічного зростання.

Вони також припускають, що близько сотні держав "можуть зіткнутися з проблемою державних і приватних боргів, загальний обсяг яких у нинішньому році може досягти 268 млрд дол. Однак, це ще не найгірший варіант, адже у випадку ускладнення ситуації на ринках ця цифра, за даними СБ, може зрости до 700 млрд дол.

У цьому контексті президент СБ Роберт Зеллік зазначив "необхідність реагувати в режимі реального часу на зростаючу кризу, що вражає країни, які розвиваються,". У спеціальній заяві він закликав уряди і міжнародні організації діяти таким чином, щоб "уникнути соціальної та політичної напруженості".

Раніше у Світовому банку заявили, що в нинішньому році вперше з часів Другої світової війни світова економіка значно скоротиться.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь