Переключиться на мобильную версию

Франція допоможе Мексиці подолати кризу

Назад к разделу Финансы
За підсумками візиту в Мексику президента Франції Ніколя Саркозі підписано економічні договори на суму у 800 мільйонів доларів.
Франція найменше постраждала від кризи
Франція найменше постраждала від кризи
АР

Мексика та Франція домовилися вивести двосторонні торговельно-економічні відносини на рівень стратегічного партнерства. Це стосується, в першу чергу, таких сфер як авіабудування, ядерна енергетика, автомобільна промисловість, транспорт.

Найбільші французькі інвестиції в розмірі 550 мільйонів доларів буде здійснено в організацію спільного виробництва вертольотів у Мексиці.
Виступаючи в мексиканському парламенті, лідер Франції заявив, що "Мексика займає лідируюче місце в Латинській Америці і відіграє важливу роль на світовій арені".

На думку Саркозі, Франція і Мексика здатні внести значний внесок у встановлення нового світового економічного порядку.

Глави двох держав також узгодили свої позиції на лондонському саміті "великої двадцятки", що відбудеться 2 квітня, і шляхи виходу із світової економічної кризи.

Нагадаємо, Франція одна із найменш постраждалих від кризи економік ЄС, її падіння у 2009 році прогнозується на рівні 1%, правда, деякі аналітики прогнозують навіть невелике, 0,2%, зростання за результатами року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь