Переключиться на мобильную версию

У київському метро збільшились інтервали руху потягів

Назад к разделу Финансы
У Київському метрополітені поїзди стали ходити у півтора рази рідше, пише газета Сегодня.
Київське метро економить
Київське метро економить
aprint.ru

За даними газети, інтервали руху, наприклад, на Сирецько-Печерській лінії, зросли майже вдвічі - з 4 до 6,5 хвилин вдень і з 7-8 до 15 хвилин після вечірньої години пік.

На інших лініях столичного метро ситуація краща, проте не набагато - поїзди ходять у півтора рази рідше, зазначає видання.

У метрополітені пояснюють такі нововведення економією коштів. "Метрополітен змушений планувати свою роботу, спрямовану на певну економію", - заявила глава прес-служби Київського метрополітену Надія Шумак. Крім того, освітлення станцій через борги за електрику працює впівсили.

За даними Сегодня, аналогічна ситуація склалася і з наземним транспортом. Видання пише, що чекати тролейбус або автобус треба дуже довго, адже ходять вони на багатьох маршрутах раз на півгодини і всі майже завжди забиті.

За словами заступника гендиректора Київпастрансу Сергія Литвинова, підприємство перегляне список пільговиків, скоротить витрати на капбудівництво, ремонти та оновлення рухомого складу.

"Кардинальних змін ми поки не робили. Звичайно, економічна криза боляче вдарила і по нашій сфері, але ми шукаємо вихід", - заявив Литвинов.

Поки підприємство закрило12 автобусних і 8 тролейбусних маршрутів, які є нерентабельними. Вирішувати ж проблеми будуть з допомогою маршруток. Сегодня повідомляє, що підприємство закупило в лізинг близько 450 автобусів марки Богдан і буде випускати їх на лінії в якості дублерів.

Нагадаємо, раніше начальник Київського метрополітену Петро Мірошников заявив, що, незважаючи на складні економічні умови, безпека та якість перевезення пасажирів у столичній підземці залишаться на найвищому рівні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь