Переключиться на мобильную версию

СП: Сума заборгованості по зарплаті вже перевищує 1,5 млрд. грн.

Назад к разделу Финансы
У секретаріаті Президента України стурбовані складною соціально-економічною ситуацією, що склалася в країні, зокрема, у зв'язку із зростанням заборгованості в областях з виплати заробітної плати.
Безсмертний розповів про заборгованість по зарплаті
Безсмертний розповів про заборгованість по зарплаті
intersvoboda.com

Так, заступник глави секретаріату Президента Роман Безсмертний на брифінгу у вівторок зазначив, що загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати в даний час становить 1,525 млрд. грн.

"Дуже небезпечним є сигнал про те, що 71% заборгованості припадає на активно діючі підприємства", - сказав Безсмертний.

За його інформацією, ця сума становить 1,008 млрд. грн. Він також зазначив, що третина суми заборгованості (402 млн. грн.) - це заборгованість, яка утворилася в січні-лютому поточного року.

Крім того, говорить Безсмертний, одна з причин зростання заборгованості із виплати заробітної плати є неповернення податку на додану вартість (ПДВ).

Безсмертний також зазначив, що за останній місяць у Волинській області заборгованість по заробітній платі зросла в 2,2 рази, в Луганській і Львівській областях - в 1,6 рази, у Хмельницькій, Чернігівській, Донецькій областях - в 1,4 рази, у Сумській - на 33%, Закарпатській, Вінницькій, Тернопільській - на 28% -32%, у Києві та Севастополі - в 2 і 2,5 рази.

Нагадаємо, що 6 березня Президент Віктор Ющенко підписав Закон Про посилення відповідальності за несвоєчасну виплату або безпідставну невиплату заробітної плати, стипендії, пенсії або інших встановлених законом виплат.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь