Переключиться на мобильную версию

З 2000 року з України на заробітки виїхали 1,5 млн осіб

Назад к разделу Финансы
Півтора мільйони людей виїхали з України на заробітки протягом восьми років, починаючи з 2000 року, повідомив народний депутат, голова фонду OpenUkraine Арсеній Яценюк.
З 2000 року з України на заробітки виїхали 1,5 млн осіб
З 2000 року з України на заробітки виїхали 1,5 млн осіб
reuters

"З 2000 року, за нашими оцінками, півтора мільйона людей виїхали з України, як трудові мігранти", - сказав він сьогодні.

Крім того, Яценюк підкреслив, що його фонд спільно з фахівцями та експертами у сфері міграції провели відповідні дослідження.

"Саме економічна складова є першопричиною того, що люди їдуть з України", - сказав він, додавши, що присутні ще соціальна і духовна складові.

У той же час, відзначив Яценюк, на сьогоднішній день Європа відкрито заявляє, що має намір повертати іноземних трудових мігрантів. Він також відзначив, що поки в Україні не відчувається значного повернення трудових мігрантів.

"На мою думку, причиною цього є професійний рівень українців", - сказав Яценюк.

Яценюк підкреслив, що, повернувшись на батьківщину, українці зіткнулися б із безробіттям. "За нашими оцінками, вже сьогодні в Україні понад три мільйони безробітних", - сказав Яценюк, додавши, що ця тенденція буде зростати.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь