Переключиться на мобильную версию

Коста-Ріка через кризу закриває посольства

Назад к разделу Финансы
МЗС Коста-Ріки прийняло рішення про закриття посольств у Болівії, Парагваї, Чехії, а також двох консульств у Чикаго і Пуерто-Ріко у зв'язку з економічною кризою, йдеться в прес-релізі відомства.
Коста-Ріка скорочує витрати
Коста-Ріка скорочує витрати
spomir.ru

"Рішення про закриття диппредставництв було ухвалене після детального вивчення їх діяльності, ефективності їх роботи і схвалені президентом країни Оскаром Аріасом", - зазначається у документі.

Раніше президент Коста-Ріки Аріас оголосив про прийняття цілої низки заходів, спрямованих на подолання світової економічної кризи.

Антикризова програма отримала назву Щит і в першу чергу спрямована на підтримку малого та середнього бізнесу.

Зокрема, передбачається, що банківські кредити на суму менше 100 тисяч доларів будуть видаватися під 2% річних терміном до двох років.
Крім того, передбачається збільшення пенсій на 15%, а також виділення 400 доларів громадянам, які втратили роботу і проходять перепідготовку в державних центрах зайнятості.

На думку коста-ріканської влади, вжиті заходи допоможуть стимулювати внутрішній попит і збільшити внутрішнє виробництво в умовах глобальної світової кризи.

Нагадаємо, у результаті економічної кризи фінансові активи в усьому світі скоротилися у 2008 році на 50 трильйонів доларів. Найзаможніша людина в світі Уоррен Баффет заявила, що "хаос в економіці" триватиме ще кілька років. Також американський мільярдер Джордж Сорос сказав, що глобальна економічна криза "фактично сильніша за Велику депресію".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь