Переключиться на мобильную версию

На фінансування діяльності уряду США в 2009 році виділено $410 млрд

Назад к разделу Финансы
Сенат США у вівторок, 10 березня, схвалив законопроект, котрий передбачає виділення 410 мільярдів доларів на фінансування діяльності уряду в 2009 фіскальному році.

Про це повідомляє Associated Press.

Обговорення законопроекту у верхній палаті Конгресу США зайняло більше тижня.

Гроші повинні були бути виділені ще восени минулого року, але законодавці просто не встигли через загальні вибори затвердити бюджети всіх урядових відомств.

25 лютого аналогічний документ був схвалений Палатою представників Конгресу США. Очікується, що найближчим часом законопроект, який пройшов узгодження в обох палатах Конгресу США, буде підписаний президентом Бараком Обамою.

Сума, виділена на фінансування діяльності уряду в 2009 році, на 8 відсотків більша від минулорічної. Збільшення цієї статті витрат викликало протести з боку членів Конгресу США від Республіканської партії, зазначається у ході дебатів, що в поточному фіскальному році і так очікується рекордний дефіцит бюджету.

Нагадаємо, 27 лютого президент США Барак Обама представив бюджет на 2010 рік у розмірі 3,6 трлн. доларів, покликаний вивести Америку з економічної кризи.

Крім того, Обама заявив, що дефіцит бюджету США збільшиться у 2009 фінансовому році до 1,75 трильйона доларів, що складе понад 12 відсотків від ВВП. Раніше обсяг дефіциту планувався на рівні 1,2 трильйонів доларів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь