Переключиться на мобильную версию

Огляд ринків: США рекордно виросли

Назад к разделу Финансы
Фондові торги в США у вівторок завершилися найбільшим зростанням індексів з початку поточного року. Індекс ПФТС виріс на 0,8% до 200,71 пункту.
Оптимізм з Америки перекинувся на увесь світ
Оптимізм з Америки перекинувся на увесь світ
АР

Як повідомив Корреспондент.net начальник аналітичного відділу компанії Аврора Капітал Вадим Янковський, лідерами росту серед ліквідних паперів виявилися акції Райффайзен банку Аваль, додавши 6,67%, Укрсоцбанку - 6,06%, Алчевського металургійного комбінату - 5,73%, Стахановського вагонобудівного заводу - 2,3% і Укрнафти - 1,45%.

Втратили в ціні папери Донбасенерго - 11,11% і Західенерго - 7,58%. Обсяг торгів у секції акцій виявився дуже низьким і склав - 0,5 млн грн.

За даними аналітика, підтримку вітчизняного фондового ринку надав зовнішній новинний фон.

Зокрема, фондові торги в США у вівторок завершилися найбільшим зростанням індексів, з початку поточного року. Зокрема, Dow Jones виріс на 5,8% (379,44 пункти), Nasdaq збільшився на 7,07% (89,64 пункти), а Standard & Poor's 500 подорожчав на 6,37 відсотків (719,60 пунктів).

За словами Янковського, причиною оптимізму інвесторів стала заява найбільшого американського банку Citigroup, у якому останній очікує найкращі, починаючи з 2007 року, результати в поточному кварталі (у результаті котирування Citigroup злетіли на 38%).

Дана корпоративна новина сформувала висхідне раллі на всі папери фінансових компаній (котирування JPMorgan Chase & Co. І Bank of America Corp. виросли на 23% і 28% відповідно).

Зростання світових цін на нафту і метали дало імпульс росту цін на сировинні компанії. Оптимізм з Америки перекинувся на увесь світ. Російські фондові індекси додали близько 7%. Європа закрилася у плюсах на 2-4%.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь