Переключиться на мобильную версию

Нафтогаз отримав фінплан на 2009 рік (оновлено)

Назад к разделу Финансы
Кабмін України на своєму засіданні у середу затвердив фінансовий план НАК Нафтогаз України на 2009 рік, повідомив один з учасників засідання у Києві.

Фінплан Нафтогазу на 2009 рік прийнято з профіцитом 3,8 млрд гривень. Про це журналістам в кулуарах ВР заявив перший заступник міністра фінансів України Ігор Уманський.

"Прийнятий сьогодні план Нафтогазу на 2009 рік передбачає профіцит у розмірі 3,8 млрд гривень. При цьому цей профіцит не враховує тих коштів, які необхідні для закачування газу в підземні сховища в літній період 2009-2010 рр..", - сказав він.

Він також пояснив, що ці кошти залучатимуться додатково, зокрема, ведуться переговори з Світовим банком. При цьому він додав, що існують резерви, які дозволять збільшити профіцит бюджету Нафтогазу до 4,3-4,7 млрд гривень.

Раніше повідомлялося, що Президент України Віктор Ющенко пропонував уряду до засідання Ради РНБО, ще в лютому, затвердити збалансований фінансовий план національної акціонерної компанії Нафтогаз України та надати його для ознайомлення членам РНБО.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь