Переключиться на мобильную версию

МВФ і СБ схвалили рішення Кабміну щодо забезпечення незалежності НБУ

Назад к разделу Финансы
Міжнародний валютний фонд та Світовий банк вітають рішення, прийняте Кабінетом Міністрів на засіданні в середу, що стосується забезпечення незалежності функціонування Національного банку.
Нинішній етап переговорів вимагає конфіденційності – МВФ
Нинішній етап переговорів вимагає конфіденційності – МВФ
ncnguyana.com

Про це сказали постійний представник МВФ в Україні Макс Альєр та виконуючий обов'язки директора СБ у справах України, Білорусі та Молдови Пабло Сааведра на брифінгу в Кабміні.

Зокрема, Альєр наголосив га важливості забезпечення незалежності НБУ, додавши, що це не означає відсутність підзвітності.

Альєр і Сааведра також позитивно оцінили рішення Кабміну включити до складу експертно-аналітичної ради з питань участі держави в капіталізації банків незалежних експертів від МВФ і СБ.

Альєр наголосив, що вони не матимуть права голосу в цій раді, але братимуть участь у засіданнях і консультуватимуть про досвід інших структур.

Він зазначив, що зараз тривають переговори між українською владою та МВФ про продовження співпраці. При цьому він наголосив, що нинішній етап переговорів вимагає конфіденційності.

Альєр також відмовився від прогнозів, у які терміни може бути прийняте рішення МВФ про виділення Україні другого траншу кредиту stand by.

Як повідомлялося, Кабмін на засіданні у середу прийняв низку рішень з корегування програми співробітництва між Україною та МВФ.

Зокрема, Кабмін запропонував Верховній Раді скасувати обов'язковий викуп облігацій внутрішньої державної позики НБУ за їх номінальною вартістю протягом 3 днів з дня надходження пропозиції від банків щодо їх викупу і скасувати обов'язкове узгодження політики рефінансування НБУ з урядом, а також затвердив фінансовий план Національної акціонерної компанії Нафтогаз Україна на 2009 рік.

Кабмін розраховує, що ухвалення цих рішень прискорить відновлення співпраці з МВФ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь