Переключиться на мобильную версию

Кількість офіційних безробітних у Росії перевищила 2 млн. осіб

Назад к разделу Финансы
Число безробітних громадян у РФ, зареєстрованих у органах служби зайнятості, із 26 лютого до 4 березня зросло на 3,3% - до 2,034 млн. осіб. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства охорони здоров'я та соціального розвитку РФ.
У РФ зросла кількість безробітних
У РФ зросла кількість безробітних
yuga.ru
Найбільш значне зростання кількості безробітних громадян за цей період характерне для республік Алтай, Татарстан, Калінінградської, Ленінградської та Пензенської областей.

За даними міністерства, із початку жовтня 2008 року чисельність звільнених працівників досягла 234 тис. 155 осіб, із них були працевлаштовані 83 тис. 948 осіб, зокрема 46 тис. 315 людей - у попередніх організаціях.

За даними міністерства, сумарна кількість працівників, що перебували у простої з вини адміністрації, що працювали неповний робочий день, а також працівників, яким були надані відпустки з ініціативи адміністрації, склала 1,072 млн. осіб.

У простої з вини адміністрації перебувало 209 тис. 434 працівники, протягом неповного робочого часу працювало 775 тис. 455 осіб; відпустки з ініціативи адміністрації було надано 87 тис. 170 співробітникам. Як пояснює відомство, ці дані надаються підприємствами в ініціативному порядку.

Як повідомлялося, загальна кількість безробітних росіян за січень 2009 року зросла на 5,2% порівняно із груднем 2008 року і на 23,1% порівняно із січнем 2008 року - до 6,1 мільйона осіб. Із них офіційно було зареєстровано 1,7 мільйона осіб, - йдеться  у доповіді Росстату.

За попереднім прогнозом Міністерства здоров’я і соціального розвитку, опублікованому у лютому, кількість офіційно зареєстрованих безробітних у 2009 році може скласти як мінімум 2,2 мільйона осіб.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь