Переключиться на мобильную версию

Мінпаливенерго встановлює новий ціновий коридор на світлі нафтопродукти

Назад к разделу Финансы
Починаючи з 11 березня, секретаріат експертно-аналітичної групи з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості встановив розрахунковий ціновий коридор для АЗС роздрібної торгівлі.
Мінпаливенерго встановило новий ціновий коридор на світлі нафтопродукти на АЗС
Мінпаливенерго встановило новий ціновий коридор на світлі нафтопродукти на АЗС
reuters

Як повідомляє прес-служба Мінпаливенерго, роздрібні ціни на світлі нафтопродукти в другій декаді березня повинні трохи знизяться порівняно з фактичними цінами першої декади поточного місяця і останньої декади лютого.

Крім того, вартість дизельного палива (середнє значення цін на ринку) - 5,32 грн за літр (відповідно мінімальні і максимальні ціни коливаються в межах 1,5 і становлять 5,24 грн за літр і 5,40 грн за літр).

Вартість бензину А-76 (середнє значення цін на ринку) - 4,93 грн / л (мін. 4,85 грн за літр, макс. 5,00 грн за літр). Вартість бензину А-92 (середнє значення цін на ринку) - 5,40 грн за літр (мін. 5,32 грн за літр, макс. 5,48 грн за літр).

Вартість бензину А-95 (середнє значення цін на ринку) - 5,59 грн за літр (мін. 5,51 грн за літр, макс. 5,68 грн за літр).

При цьому в межах вищезгаданого "цінового коридору" нафтотрейдери встановлюють вартість палива на АЗС самостійно, виходячи з особливостей розміщення АЗС та інших маркетингових міркувань.

Варто зазначити, що фактичні середні роздрібні ціни на ринку станом на 10 березня 2009 року залишалися незмінними і повторювали показники останніх днів лютого: ДТ - 5,70 грн за літр, А-76 - 5,17 грн за літр, А-92 -- 5,49 грн за літр, А-95 - 5,69 грн за літр.

У той же час, для зниження цін на нафтопродукти в II кварталі 2009 року "особливих підстав немає", заявив перший заступник міністра палива та енергетики Олег Бугайов.

"У нас ціни і так нижчі за європейські, вони лише трохи вищі, ніж у Росії, але на те є об'єктивні причини", - сказав він.

Бугайов також повідомив, що 10 березня цього року на засіданні експертно-консультативної групи прийнято рішення про використання в березні двох нових методик для розрахунку коридору індикативних цін на світлі нафтопродукти, установлюваного Мінпаливенерго.

Як повідомлялося, раніше в.о. голови АМКУ Олександр Мельниченко заявив журналістам, що в Україні відсутні підстави для підвищення вартості нафтопродуктів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь