Переключиться на мобильную версию

У НБУ заявляють про стабілізацію середньозваженого курсу гривні

Назад к разделу Финансы
Керівник групи радників глави НБУ Валерій Литвицький зазначає, що сукупність фундаментальних і ситуативних чинників дозволяє говорити про стабілізацію середньозваженого курсу гривні на рівні близькому до того, який вже вдалося досягти протягом найближчих.
У НБУ заявляють про стабілізацію середньозваженого курсу гривні
У НБУ заявляють про стабілізацію середньозваженого курсу гривні
corporate.mtb.by

При цьому він повідомив, що середньозважений курс по всіх операціях з доларом (з врахуванням інтервенції центрального банку) 11 березня склав 7,95 грн/$1, тоді як у вівторок - $8,00 грн/$1.

Радник глави НБУ також підкреслив, що Нацбанк готовий продовжити підтримку гривні у поточних обсягах до кінця березня.

Окрім того, він зазначив, що НБУ в середу, 11 березня, продав на міжбанківському валютному ринку, за попередніми даними, близько $49 млн., тоді як 10 березня – близько $51 млн., повідомив керівник групи радників глави НБУ Валерій Литвицький.

Крім того, сукупний об’єм операцій з доларом на міжбанку (з урахуванням операцій НБУ) 11 березня склав, за оперативними даними, близько $313 млн., тоді як у попередній день – $247 млн., пояснив Литвицький.

Нагадаємо, в лютому Нацбанк продав на валютному ринку (у доларовому еквіваленті) на $1,73 млрд. більше, ніж купив, тоді як у січні - на $1,611 млрд.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь