Переключиться на мобильную версию

Огляд ринків: США виросли, Росія впала

Назад к разделу Финансы
За підсумками торгів у середу американським індексам вдалося закритися у незначному плюсі, російські фондові індекси знизилися на 1,15-1,5%. Індекс ПФТС виріс на 1,48% до 203,69 пунктів.

За підсумками торгів, що відбулися у середу, індекс ПФТС виріс на 1,48% до 203,69 пунктів.

Як повідомив Корреспондент.net начальник аналітичного відділу компанії Аврора Капітал Вадим Янковський, лідерами росту серед ліквідних паперів виявилися акції Укрнафти, додавши 8,14%, Укрсоцбанку - 7,14%, Дніпроенерго - 5,26%, Єнакіївського металургійного заводу - 1,83 % і Алчевського металургійного комбінату - 1,69%. Обсяг торгів у секції акцій виявився дуже низьким і склав - 3,7 млн грн.

За словами аналітика, український фондовий ринок останнім часом виявляє запізнілу реакцію на світові події. У той час, як весь світ активно реагує на ті чи інші економічні новини, реакція на ПФТС виявляється або інверсна (зворотною загальній тенденції) або дуже в'ялою.

Янковський зазначив, що два-три дні тому в світі йшов процес подорожчання нафти і світові концерни дорожчали у ціні, а акції Укрнафти дешевшали. У середу ціни на нафту знизилися на 4-7%, а акції Укрнафти виросли в ціні на 8,14%. Це говорить, за його словами, про повну відсутність нерезидентів на торгах на ПФТС. "Внутрішні ж гравці "перетравлюють" новинний фон із запізненням на 1-2 дні", - додав експерт.

Зовнішні фондові ринки, вчора закрилися різнонаправлено (американським індексам вдалося закритися у незначному плюсі, російські фондові індекси знизилися на 1,15-1,5%, ринки Азії з ранку в четвер знижувалися).

Інвестори продовжували відігравати інформацію від Citigroup, про рекордний починаючи з 2007 року, очікуваний прибуток за результатами поточного кварталу. Водночас, повідомили у компанії Аврора Капітал, з урахуванням обсягу раніше залучених від уряду кредитів, Citigroup продовжить списання, як у поточному, так і в наступному кварталах.

Щодо характеру торгів у четвер, то на ринку буде спостерігатися або апатична спадна корекція або дуже незначне зростання, додав Янковський.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь