Переключиться на мобильную версию

Посол США сподівається, що в четвер лист керівництва України до МВФ буде готовий

Назад к разделу Финансы
Посол США в Україні Вільям Тейлор сподівається, що в четвер буде готовий лист від Президента, уряду і Нацбанку до МВФ для отримання другого траншу кредиту.
Тейлор плекає надію на українську владу
Тейлор плекає надію на українську владу
glavred.info

"Я сподіваюся, що сьогодні підготують новий список зобов'язань, які уряд, Президент і НБУ складуть для того, щоб отримати допомогу від МВФ", - сказав посол журналістам у Києві в четвер.

Тейлор додав, що підсумки останніх зустрічей Президента, прем'єр-міністра і керівництва НБУ "є багатонадійними" у цьому напрямку.

Як повідомлялося, напередодні Президент України Віктор Ющенко запевнив, що в четвер лист з "консолідованою позицією української сторони" буде направлено в МВФ.

Як повідомлялося, вчора, 11 березня, уряд України затвердив рішення для співробітництво з МВФ та отримання другого траншу кредиту. У свою чергу Міжнародний валютний фонд і Світовий банк привітали рішення, прийняті Кабінетом Міністрів, але утрималися від прогнозів щодо надання траншу.

Нагадаємо, 3 березня, Міжнародному валютному фонду було офіційно надіслано проект листа про наміри, який є узгодженою позицією української влади.

У суботу, 7 березня, за інформацією видання Дзеркало тижня, МВФ повернув звернення вищих посадових осіб України на доопрацювання без розгляду керівництвом фонду.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь